Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

O nas:

Zawsze chcieliśmy robić coś wyjątkowego. A więc staraliśmy się być blisko wyjątkowych rzeczy i wydarzeń. Do nich zaliczamy momenty ważne dla naszych Klientów. Czy jest to zmiana, czy wysiłek realizowania obranej strategii, czy też trudności jakie należy przezwyciężyć - wiemy, że zawsze w samym centrum wydarzeń są ludzie, dla których może to być pełna pasji przygoda życia, albo wyprawa w nieznane. To nasi Klienci.

Czy zdarzyło ci się kiedyś zmieniać koło na ruchliwym skrzyżowaniu?     W samym centrum wydarzeń trzeba działać szybko i zdecydowanie. W takich momentach trzeba użyć wszystkich dostępnych narzędzi i zrobić wszystko jak należy - tu i teraz. Chociaż na co dzień radzisz sobie sam, w takich momentach przydaje się ktoś, kto ma komplet narzędzi. I poda klucz w odpowiednim momencie. Albo podpowie jak go użyć.

Liczy się rezultat     Uwieńczenie wysiłku to zawsze wielka chwila. Tylko ty wiesz ile kosztowała energii. Czasem na samym początku drogi wiesz, czego potrzebujesz aby osiągnąć rezultat - i wyposażasz się zawczasu. Czasem w trakcie okazuje się, że potrzebujesz czegoś jeszcze - wtedy to zdobywasz. Im dalsza wyprawa, tym cenniejsza pomoc kogoś, komu tak samo jak tobie zależy na rezultatach.I w dodatku nie będzie pierwszy pchał się na szczyt.

Firma Work Design powstała w 1996 r.     

Usługi szkoleniowo-doradcze, jakie aktualnie oferujemy naszym Klientom są wynikiem ciągłej ewolucji pod wpływem doświadczeń i twórczej współpracy naszych trenerów z wieloma - znaczącymi na polskim rynku - firmami.     

Misją Work Design jest służenie wiedzą i pomocą zarówno małym, jak i dużym organizacjom w osiąganiu ich celów. Chcemy pomagać i inspirować.     

Chcemy być wszędzie tam gdzie to ludzie, ich kompetencje i ograniczenia, decydują o tym czy wyzwania jakie stoją przed nimi i firmą mogą zostać osiągnięte.     Pracując z firmami widzimy ich cele, ale w ludzkim wymiarze, ponieważ to ludzie je wyznaczają i to ludzie mają je osiągnąć. Podczas współpracy z naszymi klientami przestrzegamy zasad etyki i tajemnicy informacji powierzonych nam przez naszych Klientów. Dbamy o stały rozwój i wysoką jakość naszych usług.     

Mam nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli nawiązać owocną współpracę.